my to inaczej...

Profesjonaliści

W ciągu ostatnich kilku lat Inter-Boat stał się jednym z liderów na rynku usług związanych ze sportami wodnymi oraz świadczenia usług szkoleń na patent sternika motorowodnego. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi możemy zapewnić wszystkim klientom usługi na najwyższym poziomie. 

Nasza siedziba znajduje się  w Szczecinie przy ulicy Małkowskiego 30/1 jednak ośrodek szkolenia na ul. Żeglarskiej w Dąbiu. Jest to jeden z największych ośrodków szkolenia na Pomorzu Zachodnim. Prowadzimy szkolenia na wszystkich typach jachtów żaglowych i motorowych. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze kursu oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

  • 01
    Profesjonalny kontakt Zapraszamy do kontaktu zarówno drogą mailową jak i telefoniczną.
  • 02
    Usługi na najwyższym poziomie Świadczymy usługi na najwyższym poziomie a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
  • 03
    Doświadczenie Nasi instruktorzy to ludzie posiadający ogromne doświadczenie w zakresie pracy z kursantami.
...to my

dlaczego to właśnie my

Przez wiele lat udało nam się zdobyć wielu zadowolonych klientów a dokładne statystyki przedstawiamy obok. 

200 kursantów rocznie

5000 godzin na wodzie rocznie

100% zadowolonych klientów

...tak jest

nasza historia

Dwóch zapaleńców w wieku 21 lat wyrusza w swój pierwszy rejs na Bałtyku. Łapiemy tam bakcyla i już 2 lata później kupujemy swój pierwszy jacht. Po kolejnych dwóch latach kupiliśmy motorówkę którą wypożyczaliśmy czy jak to mówi się w żargonie żeglarskim, czarterowaliśmy. Po paru udanych rejsach na całym świecie decydujemy się zrobić dokumenty instruktora żeglarstwa oraz instruktora sportów wodnych. Naszą wiedzę przekazujemy do dziś wielu osobom, które zdecydowały się zrobić u nas kurs motorowodny

Lost your password?